- Hę.. - wyrwałam się z zamyślenia
- Coś się stało? - powtarza wcześniej zadane pytanie
- Eh... nie nie po prostu zamyślam się u trochę za dużo wypiłam to wszystko - mówię cicho. Tak jakoś smętny humor sam mi się nasuną.
- Czemu siedzisz tu sama?
- Jestem typem samotnika więc siedzę sama – powiedziała uśmiechając się lekko
??
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz