czwartek, 2 kwietnia 2015

Od Rydian'a cd Nina

Przytuliłem się . Bałem się że ją strace... bo jeżeli ona nie wytrzyma... i mnei zdradzi... ehh nie dopuszcze do tego.. Bede dbał o nia żeby czuła sie dobrze .
- idziemy na spacer ?-zpaytałem z uśmiechem
- pewnie- odparła
Poszliśmy w las .Obiołem ją i przysunałem do siebie.
Nina?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz