Gdy usłyszałam chrapanie Oriona uśmeichnełam sie . PO chwili spojrzałam w niebo i myślałam nad jedną rzecza jak potoczy się moje życie....
Rano obudziłam sie przed Orionem . Podeszłam do niego i szturchłam go .
- y... co co ? -powiedział budząc sie
- możesz sprawdzić jak bedzie wygladało moje życie... ? -zapytałam niepewnie
Orion ?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz