czwartek, 2 kwietnia 2015

Od Rin Cd Dylan

Popatrzyłam jak odchodzi Ichigo popatrzył na mnie.
Nagle Sofi stanęła w drzwiach .-Hej przypominam zero chłopaków zawody masz twój kochany Menago wynajął Ci nie byle jakiego trenera . Odpocznij od jutra zaczynasz
Skinęłam głową wraz z Ichigo poszłam do pokoju ..
Nie spałam myślałam o tum co się stało o Dylanie o tym wilkołaku o tym że obronił moje konie i o tym że już go mogę nie spotkać. Rano byłam ledwo żywa mimo to ogarnęłam się. Już czekał na mnie mój nowy trener.
Osiodłałam Wizje i ruszyłam na parkour .. tak się mnie czepiał czułam jakbym wszystko robiła źle.
Mój plan dnia był zapchany zmieniałam tylko konie
10 godzin jazdy z kilkuminutowymi przerwami robiło swoje.
Ogarnęłam się i padłam zmęczona .. mimo to cały czas w moijej głowie były zdarzenia z poprzedniego dnia.
Następny był równie wyczerpujący jak i kolejne cztery
W końcu jeden dzień gdzie trening był o połowę krótszy o jakieś 5 godzin. Znalazłam czas by wybrać się na spacer nie chciałam by Dylan myślał że się poddałam.albo zapomniałam .. przechodziłam obok jego domu jednak nie było go tam usiadłam w lesie na powalonym pniu tam gdzie pierwszy eaz go spotkałam

(?)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz