Popatrzyłam na niego poklepałam konia po szyi. Staliśmy na brzegu jeziora zeskoczyłam. Ponownie pogłaskałam Ogiera po czym podeszłam do Dylana.
Usiadłam obok niego po czym westchnęłam
-Nikomu nic nie powiedziałam o tobie,zachowałam to jako naszą tajemnice,dlaczego mi nie ufasz ? myślisz że ja ślepa jestem,chcesz mnie oszukiwać,co Ci stoi na drodze Dylan ? dlaczego nic mi nie mówisz,martwię się o ciebie bo jesteś dla mnie kimś ważnym ..
(?)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz