niedziela, 12 kwietnia 2015

Od Rydian'a cd Nina

- Kocham Cie- szepnąłem jej do ucha
Czułem jak przytula mnie mocniej .
- może wracajmy co ?... robi sie chłodno...
- dobrze
Gdy wracaliśmy dostałem sms'a od Terry . Przeczytałem go i zaniepokoiłem sie... ale i tez stałem sie smutny. Skasowałem sms'a i schowałem telefon .
Nina?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz