- musisz - odparłam - muszę sie poważnie zastanowić...
- Ana ! -krzyknął i chciał podejść lecz Eliot zagrodził mu drogę .
- Christian daj jej spokój chyba chcesz by wybrała i zostałą z toba
- no tak - odparł
- wiec wytrzymasz- powiedział
Nie patrzyłam na Christiana . Dostałam wiadomość . Przeczytałam i namojej buzi pokazał sie lekki uśmeich .
- kto to ? - odparł i znów zmarszczył brwi
- kolega - odparłam
- tylko ? -mruknął
- tylko - wziełam kurtke i wyszłąm . Kierowałam sie do baru . Wszedłam i usiadłam do jakiegoś faceta. Zaczeliśmy rozmawiać i się śmiać . Odprowadził mnie po paru godzinach rozmowy do domu. Pożegnałam sie z nim uściskiem przyjacielskim i weszłam do sierodka. Położyłam sie spać
Christian ?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz