Od Christian'a cd Anastasia
Zacząłem dzwonić do Anastasi.Myślałem że robi sobie ze mnie żarty.Przecież dopiero co tu przyjechaliśmy,miałem jej jeszcze tyle rzeczy pokazać..Dziewczyna jednak telefon miała gdzieś jak i wszystko inne.Byłem na nią zły,albo raczej nie - wściekły!Od razu wziąłem najszybszy samolot do Ameryki i po kilku godzinach wylądowałem.Taylor przyjechał po mnie na lotnisko i podwiózł do domu Anastasi i Kate.Wszedłem bo było otwarte.Usłyszałem dobiegającą z kuchni rozmowę pomiędzy dziewczynami.Wpadłem do pomieszczenia.Kate się ulotniła a Anastasia spojrzała na mnie wrogo :
-Czemu to zrobiłaś? warknąłem patrząc na nią dalej wkurzony Dziewczyna milczała,nie pokazując po sobie nic.-Christian wyjdź..ona potrzebuje od ciebie odpocząć.. usłyszałem za sobą głos brata-Ty się nie udzielaj! syknąłem obdarzając go jadowitym spojrzeniem <Anastasia?>
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz