poniedziałek, 2 marca 2015

Od Rydian'a cd Nina

Spojrzałem na nia i przechyliłem głowe. Wzdychnąłem...
- nie powinnaś - odparłem
- czemu ?
Moje oczy zadygotały .
- bo... czasem miewam rózne ataki
Spojrzała mi w oczy .
- czmeu ci oczy dygocą ?-zpaytała ciekawa
- ehh dygocą mi gdy kłamie
- czemu kłamiesz ?-zpaytała
- bo chcę ciebie chronić - odparłem
- przed czym ? -zapytała
- moim bratem....- odparłem i usiadłem na moście. Patrzyłem w wodę smutny... Nie wiedziałem jak jej to wytłumaczyć . Myśli mi sie kłebiły w głowie nie wiedziałem od czego zacząć...
- muszę iść- odparłem i wstałem po chwili

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz